Infolinia: +48 536 980 972

Regeneracja

Regenerujemy szeroką gamę narzędzi monolitycznych z węglika spiekanego.
Twoje narzędzia zostaną poddane profesjonalnej obsłudze w zakresie ostrzenia jak i powlekania PVD. Dzięki czemu zyskają one niemalże swoją pierwotną trwałość oraz żywotność!

Ostrzenie frezów i wierteł.

Ostrzymy narzędzia zachowując ich oryginalne parametry takie jak średnicę, wymiar czy geometrię, bądź też na Twoje życzenie możemy stworzyć całkiem nowe narzędzie w zależności od potrzeby zastosowania.
Ostrzymy monolityczne narzędzia takie jak: frezy, wiertła, gwintowniki, fazowniki, pogłębiacze i wiele innych.

Powlekanie

Zastosowanie nowoczesnych powłok PVD, spowoduje maksymalne wydłużenie trwałości oraz żywotności Twoich narzędzi.

Realizacja

Termin realizacji zamówienia to od 5 do maksymalnie 15dni w zależności od rodzaju wykonywanej usługi. Liczone od momentu otrzymania narzędzi/zaakceptowania oferty.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia w Mastermet?

  1. Odbieramy narzędzia osobiście lub wysyłają je Państwo do nas odpowiednio zabezpieczone wraz z uzupełnionym formularzem „zlecenie regeneracji narzędzi”. (Na prośbę dostarczymy Państwu naszą skrzynkę transportową.)
  2. Po otrzymaniu narzędzi poddajemy je kontroli, oceniając zużycie, po czym wysyłamy państwu ofertę regeneracji narzędzi.
  3. Po zaakceptowaniu oferty zaczynamy proces realizacji zamówienia, który trwa zazwyczaj ok. 7-10 dni roboczych, w zależności od rodzaju wykonywanych usług.
  4. Odsyłamy państwu zregenerowane narzędzia.