Infolinia: +48 536 980 972

Kariera

Mastermet zatrudni na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy:

Miejsce pracy : Dolny Śląsk / Lubuskie / Łódzkie / Górny Śląsk

Wymagania

  • znajomość branży obróbki skrawaniem
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • obsługa komputera, prawo jazdy
  • doświadczenie handlowe mile widziane

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa istniejących klientów firmy,
  • pozyskiwanie zamówień na narzędzia skrawające,

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • liczne szkolenia techniczne i handlowe w kraju i za granicą,
  • narzędzia pracy tj. samochód służbowy, komputer, telefon,

Pracownik biurowy – administracyjne wsparcie działu handlowego

Miejsce pracy : Wrocław

Wymagania

  • zdolności komunikacyjne,
  • obsługa komputera,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • mile widziana znajomość branży i wykształcenie techniczne,

Obowiązki

  • administracyjne wsparcie sieci handlowej tj. wykonywanie ofert handlowych, realizowanie zamówień, organizowanie logistyki, dobór narzędzi, stały kontakt z przedstawicielami techniczno-handlowymi,

Oferujemy

Szlifierz Narzędziowy

Miejsce pracy : Świdnica

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi i programowania narzędziowych szlifierek numerycznych CNC
  • umiejętność organizacji procesu produkcji i kontroli jakości
  • znajomość geometrii i parametrów monolitycznych narzędzi węglikowych
  • znajomość rysunku technicznego

Obowiązki

  • obsługa narzędziowych szlifierek numerycznych CNC, kontrola jakości, organizacja procesu produkcji

Oferujemy

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@mastermet.eu